Personel

Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie i komfort, nad którym pracują doświadczeni i oddani swojej pracy i pacjentom ludzie. Dbamy o profesjonalne podejście do pacjenta i pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Szanujemy Twój czas, dbając o to, by umówione zabiegi odbywały się bez opóźnień.

Marcin Buława

Lekarz chirurg stomatolog Marcin Buława jest absolwentem Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończył w 1995 roku. W 1999 uzyskał specjalizację I stopnia z chirurgii. Od początku pracy zawodowej stale podnosi swoje kwalifikacje – pierwszy certyfikat z zakresu implantologii, wydany przez Akademię Medyczną w Poznaniu uzyskał w maju 1999 roku. W ramach kształcenia podyplomowego ukończył kilkadziesiąt kursów i szkoleń w zakresie chirurgii stomatologicznej, implantów i protetyki.

Weronika Zagórska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Weronika Zagórska szkołę ukończyła w 2014 roku. Lubiąca pracę z ludźmi, pełna optymizmu i zaangażowania do własnej pracy. Nieustannie rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Cechuję ja otwartość i życzliwość, a uśmiech na twarzach pacjentów jest dla niej najlepszym prezentem.

Katarzyna Buława

Osoba otwarta i zawsze uśmiechnięta - Katarzyna Buława to nasza rejestratorka. Jest odpowiedzialna za wszelkie sprawy administracyjne. Kompetentna a zarazem bardzo miła, czym zyskuje sobie sympatię naszych pacjentów. Zajmuje się planowaniem terminów wizyt i zabiegów.

© 2010-2021 Copyrights by mDent. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie pear interactive